м. Боярка, вул. Білогородська, 19А
м. Вишневе, вул. Європейська, 30А
м. Вишневе, вул. Ватутіна, 21/25

Йога у Боярці

Напевно кожен житель Боярки багато чув про заняття йоги, але що насправді представляє з себе цей напрямок фітнесу, знають лише ті, хто серйозно ним займається.

Філософія йоги

Якщо говорити про історію виникнення йоги, то, на думку вчених, це вчення зародилося в стародавній Індії. Замислюючись про призначення людства, індуси вважали, що тіло людини складається з тих же самих частинок, з яких будується Всесвіт, а тому життєвий цикл людського організму підкоряється тим же законам, що і навколишній світ. Спроби удосконалити і розширити людську свідомість, подолати його зв'язок із зовнішнім середовищем і перестати витрачати дорогоцінну життєву силу на фізичне виживання, і привели до створення вчення, нині відомого, як йога, основним завданням якого стало вміння зосереджуватися на досягненні мети і досягати тим самим невідомих вершин фізичних можливостей тіла.

Що відбувається на занятті?

Заняття йогою - це не просто величезний комплекс вправ, а спосіб життя. Існує динамічна і статична йога, вправи, що розвивають уміння працювати з життєвими енергіями організму, духовні практики, що дозволяють поглянути на світ іншими очима і зростити в собі оновлене світосприйняття. Заняття йогою дозволять кожному жителю Вишневого навчитися жити в гармонії з навколишнім світом і самим собою.

Заняття йогою у спортивному клубі Олімп проводяться справжніми майстрами своєї справи, що володіють високою кваліфікацією. Кожне заняття по-своєму унікальне і допомагає досягти гармонії між усіма системами організму і зміцнити кожну клітинку свого тіла, дозволяючи вам зберегти відмінний стан здоров'я тіла і духу протягом усього життя.

Ті, хто постійно займається йога-практиками, отримує безліч переваг не тільки у фізичному стані організму, а й нові духовні можливості. Направляючи увагу всередину себе, прихильники вчення йоги отримують натомість новий рівень усвідомлення себе і свого місця в цьому світі, безтурботний спокій і відчуття неминущого щастя, при цьому кожне їх слово, кожен рух отримують свій сенс і мають особливе значення.

Йога буде корисна кожному жителю Боярки, та довколешніх міст та сіл, від малого до дорослого. Записатися на заняття Ви можете в спортивному клубі Олімп Боярка.
Ціни на тренування Йога

  • Одноразове відвідування - 80 грн. / місяць
  • 8 тренувань - 450 грн. / місяць
  • 12 тренувань - 550 грн. / місяць
  • Комплексний безлімітний (тренажерний зал+групове заняття (12 занять)) - 800 грн. / місяць
Графік тренувань:
  • Вівторок : 08:30 - 10:00
  • Четвер : 08:30 - 10:00
Контакти:
  • м. Боярка, вул. Білогородська, 19А (Вхід з двору)
  • (067) 332-96-82 - Снятинська Наталія

Виникли питання? Хочете залишити відгук про тренера? Залиште повідомлення:

© СК Олімп Всі права захищені