м. Боярка, вул. Білогородська, 19А
м. Вишневе, вул. Європейська, 30А
м. Вишневе, вул. Ватутіна, 21/25

» » "Фантазія" - спортивно естрадні танці

"Фантазія" - спортивно естрадні танці

Якщо ваша дитина не може всидіти на одному місці і п'яти хвилин, якщо енергія переповнює її, а по телевізору вона із завмиранням серця спостерігає за естрадними шоу, їй, напевно, припаде до душі цей напрямок! Сучасні естрадні танці для дітей - це поєднання безлічі танцювальних стилів і спортивних напрямків. У них поєдналися між собою: класична хореографія, хіп-хоп, джаз-модерн, сценічні танці, акробатика, а також елементи багатьох інших танців. Діти, які люблять перебувати в центрі уваги і мають лідерськими якостями, просто не можуть не захопитися цим яскравим, артистичним напрямком і упустити можливість ефектно представити себе публіці.

Давайте докладніше розберемо, що ж таке сучасні естрадно спортивні танці?

Вони являють собою поєднання сучасних естрадних танців зі спортивними елементами. Видовищні гімнастичні вправи легко уживаються в них з витонченою пластикою і граціозністю танцювальних рухів, перетворюючись на сцені в дивовижне, видовищна вистава. У найзагальнішому вигляді естрадний танець - це музично-хореографічний номер, з продуманою ідеєю і чітко вираженим побудовою: він містить експозицію, зав'язку, розв'язку або кульмінацію і фінал, а в його драматургічна побудова входять як сюжет, так і танцювальні та ігрові елементи.

Студія естрадного танцю проводить заняття, що складаються з декількох етапів.

  1. 1. Починаються вони традиційно з розминки, що дозволяє розігріти і підготувати м'язи.
  2. 2. Коли м'язи досить розігріті, починається основна частина заняття, під час якої розучуються і відпрацьовуються танцювальні рухи, етюди, зв'язки і акробатичні елементи.
  3. 3. В цей же час починають готуватися повноцінні постановочні номери, які юні танцюристи будуть показувати на виступах. Таким чином, уроки проходять за загальним принципом - від простого до складного. У міру вивчення основних рухів і зв'язок номера ускладнюються і стають все більш насиченими і об'ємними.
Займатися цими спортивними танцями можна з ранніх років, отримуючи величезну користь для свого організму. Спортивні танці для дітей - це прекрасні фізичні тренування, порівнянні за своєю інтенсивністю і навантаженням, які вони містять, із заняттями в спортивних секціях. Під час тренувань зміцнюється мускулатура, розвивається розтяжка м'язів і зв'язок, покращується рухливість і еластичність. Правильна навантаження на хребет робить його більш гнучким, а також зміцнює м'язи, що підтримують його. Крім того, дитячі спортивні танці розвивають координацію, вчать контролювати свої рухи, формуючи відмінну поставу і плавну розмірене ходу. Сильні руки і ноги, підтягнуте, струнке тіло - це те, що гарантовано отримає дитина після цих уроків. Вся його невгамовна енергія спрямовується в потрібне русло і концентрується на творчості, під час якого він вчиться висловлювати рухами і жестами свої емоції.

Допомагає дитячий естрадний танець і вихованню характеру. В процесі тренувань дитина вчиться цілеспрямованості та наполегливості, вмінню добиватися результатів, долати всі перешкоди і бар'єри заважає досягненню мети. Розуміючи, що істотні результати залежать тільки від його старань, дитина розвиває самодисципліну і відповідальність.

Цей напрямок здатне вирішити і масу психологічних проблем. Спортивно естрадні танці - це колективна діяльність, в яку втягується дитина, взаємодіючи з іншими дітьми в процесі тренувань. Все це допомагає йому позбуватися від зайвої боязкості, страхів і тривог, припиняючи на корені поява комплексів і затискачів. Постійно відпрацьовуючи видовищні номери, розвивається музикальність і артистизм, дитина вчиться виглядати ефектно і гідно в будь-якій обстановці і ситуації.
Ціни на тренування спортивно-естрадними танцями

  • 8 тренувань - 260 грн. / місяць
  • 12 тренувань - 400 грн. / місяць
Графік тренувань:
  • Понеділок : 15:10 - 16:40 | 16:45 - 18:15
  • Середа : 15:10 - 16:40 | 16:45 - 18:15
  • П'ятниця : 15:10 - 16:40 | 16:45 - 18:15
Контакти:
  • м. Боярка, вул. Білогородська, 19А (Вхід з двору)
  • (050) 549-58-19 - Терещенко Любов Петрівна

Виникли питання? Хочете залишити відгук про тренера? Залиште повідомлення:

© СК Олімп Всі права захищені