м. Боярка, вул. Білогородська, 19А
м. Вишневе, вул. Європейська, 30А
м. Вишневе, вул. Ватутіна, 21/25

Східні танці у Боярці

Східні танці мають дуже давнє коріння. Досі точаться суперечки про їх походження, існує багато версій про те, де і як вони розвинулися. Багато версій вже стали міфами. Однак, танець традиційний для країн Близького Сходу. Набір рухів - змішання стилів багатьох областей Лівану, Північної Африки, Єгипту, Перської Затоки, Туреччини, який стався в результаті культурного обміну через торгівлю і зміну національних кордонів. Крім того, часто використовуються рухи грудей, плечей, голови, рук, а також змієподібні і хвилеподібні рухи тулуба. Інша загальна властивість таких танців - різна ступінь флірту і кокетства. Ритми і інструменти, використовувані в різних регіонах, часто мають великі відмінності, але загальне в них те, що завжди є акцент на ударі.

Сьогодні східні танці приносять насолоду, завдяки майстерності виконання, етнічної приналежності і красі рухів.

Східні виконавиці все життя шліфують своє мистецтво. Але опанувати кілька елементами можна в будь-якому віці, з будь-якою комплекцією і з будь-яким рівнем хореографічної підготовки.

Плюси занять східними танцями

 1. 1. Ваше тіло стає гнучким і пластичним, так як своєрідність східного танцю - в його пластичності.
 2. 2. Ваше тіло звикає до фізичних навантажень. Розучуючи елементи танцю, збільшуємо навантаження на організм. Однак, незаперечну перевагу східних танців полягає в тому, що навантаження не може бути занадто сильною, тому що обмежена танцем. У підсумку ви стаєте більш витривалими.
 3. 3. Під час танцювальних тренувань ви можете схуднути і знайти рельєфні м'язи, що стає помітно вже після першого місяця занять.
 4. 4. Унікальний елемент белліданса - тряски - являють собою своєрідний масаж внутрішніх органів живота і малого тазу. В процесі танцю поліпшується кровообіг і функції кишечника.
 5. 5. Під час занять ви зміцнюєте м'язи спини і попереку. Зміцнення відбувається, так як в рухах танцю беруть участь всі відділи хребта. Навіть після кількох занять ви помітите поліпшення постави.
 6. 6. Ви навчитеся робити дихальну гімнастику, яка є невід'ємною частиною bellydance. Правильне дихання дозволяє танцювати протягом довгих годин.
 7. 7. Після регулярних занять танцями ви знайдете витончені форми арабських танцівниць. Заняття допомагають зберегти форму грудей, так як танцювальні рухи укріплюють грудні м'язи. Повороти і нахили - відмінна зарядка для осикою талії.

Головне в східних танцях не суворе дотримання канонів, а темперамент і розкутість. Основа східних танців - це імпровізація. Однак, правила і вправи для оволодіння мистецтвом цього танцю існують.

Важливо! Ідеальний стан танцівниці під час виконання східного танцю - розслабленість упереміш з напругою.

Потенційних учнів ми запрошуємо на заняття. Так як почнеться робота над новою постановкою. Кожна леді почне розучувати його «з нуля», тому не дивуйтеся, якщо у Вас відсутня базова підготовка або знання в області східного танцю. При систематичних заняттях Ви легко освоїте всі премудрості і складності нового танцю і зможете з гордістю і радістю демонструвати його на виступах!

Вік

Східні танці не мають вікових обмежень. І молода дівчина, і жінка з великим життєвим досвідом знайде в них щось своє. Вважається, що представниці прекрасної статі, які відчули радість материнства, танцюють особливо красиво, немов розповідаючи своїм тілом історію кругообігу життя.

Що потрібно для заняття?

Будь-яка спортивна одяг, яка не заважає Вам вільно рухатися, хоча перевага віддається костюму, де видно живіт. Брюки краще, ніж спідниця, так як в розминку введений комплекс вправ на розтяжку, пробіжки, махи ногами, перекиди і т.д. Пояс з монетками або косинка для східного танцю допоможе відчути удари стегнами і всілякі скручування, і з ними буде набагато цікавіше танцювати. На ноги - чешки, балетки, легкі мокасини і легкі носочки. У зимовий час бажано захопити светр або кофту, так як після грунтовної розминки ми приступаємо до вивчення нового матеріалу, і поки освоюємо незнайомі руху, відпрацьовуємо їх повільно, вдумливо, можемо трохи охолонути.
Ціни на тренування східними танцями

 • Одноразове відвідування - 80 грн. / місяць
 • 8 тренувань - 450 грн. / місяць
 • 12 тренувань - 550 грн. / місяць
 • Комплексний безлімітний (тренажерний зал+групове заняття (12 занять)) - 800 грн. / місяць
Графік тренувань:
 • Вівторок : 16:00 - 17:00 (5-10 років); 17:30 - 18:30
 • Четвер : 16:00 - 17:00 (5-10 років); 17:30 - 18:30
Контакти:
 • м. Боярка, вул. Білогородська, 19А (Вхід з двору)
 • (096) 082-82-82 - Разумова Тетяна

Виникли питання? Хочете залишити відгук про тренера? Залиште повідомлення:

© СК Олімп Всі права захищені