м. Боярка, вул. Білогородська, 19А
м. Вишневе, вул. Європейська, 30А
м. Вишневе, вул. Ватутіна, 21/25

» » Степ+силовий фітнес у Боярці

Степ+силовий фітнес у Боярці

Генетична схильність жінок така, що вони нарощують м'язову масу значно повільніше, ніж чоловіки. Переважання естрогену в жіночому організмі не дає їх м'язам збільшуватися в об'ємі так само стрімко, як це відбувається у бодібілдерів чоловічої статі.

Жінки і чоловіки починають качати м'язи вже зі свідомо нерівних стартових позицій. У неспортивних хлопців і дівчат різниця в м'язовій масі становить 10-12%. При цьому у представниць прекрасної статі набагато вище частка підшкірного жиру, і набагато легше відбувається заміщення м'язової тканини жирової.

Аеробні тренування, безумовно, дуже ефективні в боротьбі із зайвою вагою. Але саме силовий фітнес робить фігуру по-справжньому підтягнутою і рельєфною. Робота з обтяженнями сприяє створенню гармонійного тіла - за допомогою штанги, гантелей і силових тренажерів можна пропрацювати окремі проблемні зони, скорегувавши фігуру потрібним чином.

Під час силових тренувань активно спалюються калорії, тренуються суглоби, зміцнюються кістки. З зміцнилися скелетних м'язів формується надійна опора для хребта і внутрішніх органів. Силовий фітнес для жінок - це прекрасна можливість ефективно подбати не тільки про фігуру, а й про здоров'я в цілому.

Протипоказаннями до силових тренувань можуть стати проблеми з хребтом, ендокринні та гінекологічні захворювання. Але в більшості випадків достатньо всього лише знизити або видозмінити навантаження. Заборонено працювати з обтяженнями при вагітності, гіпертонії, аритмії, астмі, під час менструації і після інфаркту.

Ключові моменти тренувального процесу

Силові вправи не обов'язково виконуються з гантелями і штангою. Хороше навантаження дає і вага власного тіла в віджиманні, підтягування, скручуваннях. Не варто відразу братися за важкі снаряди - ускладнювати тренувальну програму потрібно поступово.

Для схуднення проводять многоповторних тренування з невеликою вагою (0,5-1 кг). В одному підході має бути 20-25 повторень. Щоб домогтися рельєфності, вага підвищують на 2-3 кг, а кількість повторів зменшують до 8-10. Під час роботи спина повинна залишатися рівною, а подих рівномірним. Видих відбувається в момент зусилля, вдих - на розслабленні.

Щоб плавно переключити організм з напруженого режиму функціонування в звичайний, в кінці силового тренування виконується комплекс вправ на розтяжку. Регулярне розтягування щільних м'язів підвищує ефективність роботи і допомагає уникнути травм.

Плануючи режим занять, потрібно залишати 1-2 дні на відновлення. Стандартний варіант - 2-3 тренування в тиждень по 45 хвилин. Бажано поєднувати силові навантаження з кардіотренуваннями: біг, ходьба, їзда на велосипеді, плавання степ-аеробіка і т. Д.

Вести здоровий спосіб життя неможливо без дотримання норм правильного харчування. Але при заняттях силовим фітнесом занадто строго обмежувати себе не доведеться. Організму потрібна енергія для інтенсивної м'язової роботи і білки для побудови м'язів.

За 2 години до тренування можна з'їсти порцію повільних вуглеводів - наприклад, вівсяну кашу з сухофруктами. А відразу після тренінгу (в перші 30-40 хвилин) організм повинен отримати білок для нарощування м'язів і вуглеводи для поповнення запасів глікогену. Як джерело протеїнів підходять спортивне харчування, сир, куряче м'ясо, риба, йогурт.
Ціни на тренування Степ+силовий фітнес

  • Одноразове відвідування - 80 грн. / місяць
  • 8 тренувань - 450 грн. / місяць
  • 12 тренувань - 550 грн. / місяць
  • Комплексний безлімітний (тренажерний зал+групове заняття (12 занять)) - 800 грн. / місяць
Графік тренувань:
  • Вівторок : 19:45 - 20:40 | 20:45 - 21:50
  • Четвер : 19:45 - 20:40 | 20:45 - 21:50
  • Субота : 09:00 - 10:00
Контакти:
  • м. Боярка, вул. Білогородська, 19А (Вхід з двору)
  • (093) 702-62-09 - Заєць Валентина

Виникли питання? Хочете залишити відгук про тренера? Залиште повідомлення:

© СК Олімп Всі права захищені