м. Боярка, вул. Білогородська, 19А
м. Вишневе, вул. Європейська, 30А
м. Вишневе, вул. Ватутіна, 21/25

» » Зумба фітнес у Вишневому

Зумба фітнес у Вишневому

Заняття звичайним фітнесом часто бувають одноманітними і далеко не завжди викликають радісні емоції. Зробити серйозний спорт більш захоплюючим і веселим покликане новий напрямок у фітнесі - Зумбі.

Зумба-фітнес - це спеціально розроблена програма, яка заснована на танцювальних рухах під латинські та світові ритми і поєднує в собі елементи аеробіки, силової та інтервального тренування. Заняття Зумбо зміцнюють серцево-судинну систему, швидко спалюють калорії і підтримують м'язовий тонус. З'явившись зовсім недавно, Зумбі швидко підкорила весь світ, а тепер таке тренування доступна і мешканкам  Вишневого, та довколишніх  міст та сіл, в спортивному клубі Олімп. Заняття Зумбі-фітнесом можуть проводити тільки інструктори, які пройшли спеціальну підготовку та мають відповідну ліцензію. Наші тренери володіють необхідною кваліфікацією і чекають вас на своїх уроках.

Кому показані заняття Зумбо?

Зумбо можуть займатися всі, хто бажає швидко привести своє тіло в відмінну форму, адже за один урок спалюється близько 600 калорій (для порівняння інтенсивна аеробне тренування спалює всього 500). Протипоказань до занять Зумбо є вагітність і наявність хронічних серцево-судинних захворювань.

Заняття Зумбі-фітнесом дозволять вам:

- швидко знизити вагу;
- постійно підтримувати тіло у відмінній фізичній формі;
- відчути радість від занять фітнесом;
- завжди перебувати в тонусі;
- відчути впевненість в собі і в своєму тілі;
- кожен раз випробовувати нові враження.

СК Олімп - єдиний у Боярці спортивний клуб, що пропонує заняття Зумба-фітнесом!

Що відбувається на занятті?


У Зумбо немає складних рухів і труднозапомінаемих зв'язок. Ніхто не зажадає від вас досконального повторення вправ за тренером. Основне правило Зумбі-тренування - отримати задоволення від заняття, яке більше походить на танцювальну тусовку, проте, крім танцювальної складової в ній будуть присутні і силові навантаження. 

Заняття розпочнеться зі спеціальною розминки, на якій як слід розігріються всі м'язи і зв'язки. Це, мабуть, єдина частина тренування, на якій ви не отримаєте поблажок. 

Потім почнеться основна частина тренування, заснована на силовому тренінгу. Розкріпачені танцювальні па під запальну музику, переможемо спеціальними вправами, дозволяють отримати навантаження, що перевищує навантаження під час занять в тренажерному залі, і при цьому ви не відчуєте втоми та психологічного стомлення від одноманітності рухів.

Заключна частина буде присвячена виключно танцю. Інструктор покаже нові рухи, які ви можете повторювати, а можете і імпровізувати. Головною умовою цієї частини занять є відмінний настрій і відрив на всю котушку.

Якщо ви хочете тримати своє тіло в ідеальній формі і при цьому відчувати задоволення від тренування, то Зумбі - це те, що вам потрібно!
Ціни на тренування Зумба фітнес

  • Одноразове відвідування - 80 грн. / місяць
  • 8 тренувань - 450 грн. / місяць
  • 12 тренувань - 550 грн. / місяць
  • Комплексний безлімітний (тренажерний зал+групове заняття (12 занять)) - 800 грн. / місяць
Графік тренувань:
  • Вівторок : 18:00 - 19:00
  • Четвер : 18:00 - 19:00
  • Субота : 10:00 - 11:00
Контакти:
  • м. Вишневе, вул. Європейська, 30А
  • (063) 582-47-28 - Соломена Світлана

Виникли питання? Хочете залишити відгук про тренера? Залиште повідомлення:

© СК Олімп Всі права захищені