м. Боярка, вул. Білогородська, 19А
м. Вишневе, вул. Європейська, 30А
м. Вишневе, вул. Ватутіна, 21/25

» » Табата тренування у Вишневому

Табата тренування у Вишневому

Табата-тренування - це високоинтенсивний інтервальний тренінг, мета якого виконати максимальну кількість рухів за мінімальний час. Якщо ви хочете схуднути швидко і ефективно, то регулярні заняття по протоколу Табата є відмінним способом для досягнення мети. Пропонуємо вам найповніше керівництво по Табата-тренувань з докладним описом їх особливостей і переваг, а також готову добірку Табата-вправ + схеми занять.

Табата-тренування: що це таке?

Трохи історії Табата-тренувань. У 1996 році японський фізіолог і доктор наук Ізумі Табата проводив дослідження в пошуках ефективного способу підвищення витривалості спортсменів. Ізумі Табата і команда вчених з Національного інституту фітнесу та спорту в Токіо вибрали дві групи тренуються і провели шеститижневий експеримент. Група середньої інтенсивності працювала п'ять днів на тиждень по годині, група високої інтенсивності працювала чотири дні в тиждень по 4 хвилини.

Через 6 тижнів вчені порівняли результати і були вражені. Перша група поліпшила свої аеробні показники (серцево-судинна система), але при цьому анаеробні показники (м'язи) залишилися без змін. У той час як друга група продемонструвала набагато більш серйозні поліпшення показників і аеробного, і анаеробної системи. Експеримент наочно продемонстрував, що інтенсивна інтервальна тренування за цим методом впливає як на аеробні, так і на анаеробні системи організму.

Протокол Табата був протестований в суворій науковій обстановці, і це стало одним з найсерйозніших доказів ефективності тренінгу. Доктор Ідзумі Табата є автором і співавтором понад 100 наукових статей у найпопулярніших спортивних виданнях світу. Його ім'я стало відомим завдяки винаходу цього методу тренувань, який є дуже популярним у всьому світі.

У чому суть Табата-тренувань?

Табата-тренування має наступну структуру: 20 секунд максимальне навантаження, 10 секунд відпочинок, повторюємо цей цикл 8 разів. Це один Табата-раунд, він триває всього лише 4 хвилини, але це буде по-справжньому божевільні 4 хвилини! Ви повинні викладатися на всі 100%, якщо хочете отримати результат від короткого тренінгу. Навантаження повинна бути різка і вибухова. Фактично, Табата - це окремий випадок високоінтенсивного інтервального тренінгу.

Отже, ще раз про структуру Табата-раунду на 4 хвилини:

 •  - 20 секунд інтенсивне навантаження
 •  - 10 секунд відпочинок
 •  - Повторюємо 8 циклів

Таких 4-хвилинних Табата-раундів може бути декілька залежно від загальної тривалості вашої тренування. Між Табата-раундами передбачається відпочинок в 1-2 хвилини. Якщо займатися на максимумі, то зазвичай вистачає 3-4 Табата-раундів для повноцінного навантаження. У цьому випадку загальна тривалість тренування складе близько 15-20 хвилин.

Табата-тренування - це анаеробні навантаження, тому вони не мають негативного впливу на м'язову тканину, на відміну від тих же самих кардіо-тренувань. При цьому вони відмінно тренують серцевий м'яз і підвищують витривалість. Крім цього, такі високоінтенсивні інтервальні тренування підвищують чутливість м'язової тканини до інсуліну, а значить спрощують процес спалювання жирів.
Ціни на Табата тренування

 • Одноразове відвідування - 80 грн. / місяць
 • 8 тренувань - 450 грн. / місяць
 • 12 тренувань - 550 грн. / місяць
 • Комплексний безлімітний (тренажерний зал+групове заняття (12 занять)) - 800 грн. / місяць
Графік тренувань:
 • Понеділок : 17:40 - 19:00
 • Середа : 17:40 - 19:00
 • П'ятниця : 17:40 - 19:00
Контакти:
 • м. Вишневе, вул. Європейська, 30А
 • (067) 775-20-79 - Ходоревська Наталія
 • (066) 186-04-40

Виникли питання? Хочете залишити відгук про тренера? Залиште повідомлення:

© СК Олімп Всі права захищені