м. Боярка, вул. Білогородська, 19А
м. Вишневе, вул. Європейська, 30А
м. Вишневе, вул. Ватутіна, 21/25

Стретчинг у Вишневому

Отже, стретчинг - це вправи на розтяжку і гнучкість. Заняття на розтяжку можуть бути як самостійними, так і додатковими до основного комплексу фітнесу або аеробіки, який ви виконуєте в спортивному залі. Можна сказати, що стретчингом займався кожен, хто хоча б раз намагався сісти на шпагат. Розтяжка м'язів ніг - один з основних елементів даної дисципліни.

Крім можливості сісти на шпагат, виконавши свою дитячу мрію, заняття стретчингом прекрасно тренують м'язи шиї, спини, рук і всієї верхньої частини тіла. Регулярні вправи на розтяжку не дадуть вашим м'язам і суглобам втратити рухливість і тим самим допоможуть запобігти старіння.

Стретчинг обов'язково входить до складу комплексної підготовки професійних спортсменів і застосовується як окремий напрямок оздоровчої та лікувальної гімнастики. Дана дисципліна дозволяє чергувати напруження і розслаблення м'язових тканин, що сприяє швидшому зняттю напруги в м'язах і відновленню сил.

І ще один важливий факт - стрейчінг дає жінкам елегантну стрункість. Якщо ви регулярно займаєтеся в залі, то рано чи пізно помітите, що зайвий жир з вашого тіла практично зник, але зате м'язи збільшилися в розмірі і стали рельєфними. Це може створити візуальне відчуття укрупнення тіла. Додаткова користь стретчинга в тому, що він розтягує м'язи, не даючи їм рости вшир. Результат - ідеальна фігура: тонка талія, витончені вигини тіла, рук і ніг.

Користь занять стретчингом

Отже, регулярні вправи на гнучкість і розтяжку це:

 •  - Опрацювання всіх м'язів тіла, навіть тих, які під час звичайних занять у фітнес-залі не працюють;
 •  - Усунення напруги і больових відчуттів в різних частинах тіла шляхом зняття м'язових і нервових блоків;
 •  - Стимуляція серцево-судинної системи: особливо корисна в цьому сенсі активація периферичних артерій і вен, що усуває застійні явища і запобігає таким хворобам як атеросклероз, тромбоз;
 •  - Омолодження тіла шляхом повернення йому природною гнучкості;
 •  - Завжди пряма постава і підтягнутий, стрункий вид;
 •  - Поліпшення настрою, підвищення самооцінки, відчуття комфорту і задоволення.

Стретчингом можна займатися в будь-який час дня, а також між силовими і кардіотренуваннями. Через місяць після початку занять ви відкриєте абсолютно нові можливості свого тіла, про які раніше і не підозрювали. Наприклад, зможете покласти голову собі на коліна або легко сісти в позу лотоса. Межі досконалості немає: цілком можливо, що ще через якийсь час найнеймовірніші асани йогів стануть для вас цілком здійсненними і навіть комфортними.
Ціни на тренування. Стретчинг

 • 8 тренувань - 450 грн. / місяць
 • 12 тренувань - 550 грн. / місяць
Графік тренувань:
 • Субота : 12:00 - 13:00
Контакти:
 • м. Вишневе, вул. Європейська, 30А
 • (050) 393-55-33 - Любчик Оксана

Виникли питання? Хочете залишити відгук про тренера? Залиште повідомлення:

© СК Олімп Всі права захищені