м. Боярка, вул. Білогородська, 19А
м. Вишневе, вул. Європейська, 30А
м. Вишневе, вул. Ватутіна, 21/25

Фітнес у Вишневому

Фітнес - один з найпопулярніших видів спортивних занять в сучасному світі. Але, на відміну від спорту, - без акценту на бодібілдингу, - метою фітнесу є не досягнення рекордів, а бажання вести здоровий спосіб життя. У статті ми розповімо про ефекти, які можна досягти, займаючись тим чи іншим видом фітнесу, і про те, що потрібно знати новачкам.

Початківці займаючись фітнесом (слово походить від англійського fitness) повинні знати, що важливі не тільки систематичні вправи в гімнастичному або тренажерному залі, але і правильне харчування (фітнес-дієта). У більшості випадків люди практикують фітнес для схуднення і корекції фігури: дана мета має на увазі перегляд режиму дня і зміна меню (виключення з раціону деяких страв і продуктів, але включення в нього інших, більш корисних для здоров'я).

У чому плюси фітнесу?

 1. 1. Поліпшується фізичний стан в цілому: підвищуються витривалість і сила, розвивається координація, з'являється гнучкість і рухливість, покращується постава, кісткова тканина стає щільніше, міцніють м'язи. Тобто можна сказати, що в результаті занять фітнесом зміцнюється весь організм.
 2. 2. Допомагає позбутися від зайвої ваги. Під час занять спалюються накопичені жири. До того ж розвивається м'язова система, а чим більше м'язів, тим більше енергії необхідно на їх «обслуговування». Її організм і шукає саме в жирових запасах (звичайно, при дотриманні принципів правильного харчування).
 3. 3. Користь для фігури також складається в придбанні бажаних обрисів: тіло стає підтягнутим і рельєфним.
 4. 4. Поліпшується метаболізм, підвищується швидкість обмінних процесів.
 5. 5. Зміцнюється імунітет до простудних та інших захворювань. Крім того, фітнес є відмінною профілактикою проти хвороб серцево-судинної системи.
 6. 6. Під час вагітності благотворно впливає на розвиток малюка, а майбутнім мамам дозволяє зберегти фігуру (комплекс вправ повинен бути особливим, з урахуванням «цікавого» положення).
 7. 7. Піднімає настрій, дозволяє забути про стреси і відволіктися від побутових проблем, сконцентруватися на собі і своєму тілі. Користь, яку приносить фітнесом, стосується не тільки фізичного, а й духовного здоров'я!
 8. 8. Підвищує самооцінку. Жіноча підтягнута фігура приковує погляди і викликає захоплення.
 9. 9. Допомагає розвинути в собі силу волі, самодисципліну. Багато людей, займаючись фітнесом, позбавляються від шкідливих звичок, вчаться правильно харчуватися.

Здоров'я та фітнес - це слова з однаковим змістом: регулярні вправи запобігають передчасну запрограмовану загибель клітин (апоптоз) - явище, яке можна вважати основною причиною старіння. Фітнес, таким чином, продовжує молодість, а старість відсуває на невизначені терміни.
Ціни на тренування фітнесом

 • Одноразове відвідування - 80 грн. / місяць
 • 8 тренувань - 450 грн. / місяць
 • 12 тренувань - 550 грн. / місяць
 • Комплексний безлімітний (тренажерний зал+групове заняття (12 занять)) - 800 грн. / місяць
 • м. Вишневе, вул. Європейська, 30А
Графік тренувань:
 • (097) 410-09-77 Максименко Олена
 • Вівторок : 19:00 - 20:00 | 20:00 - 21:00
 • Четвер : 19:00 - 20:00 | 20:00 - 21:00

Виникли питання? Хочете залишити відгук про тренера? Залиште повідомлення:

© СК Олімп Всі права захищені