м. Боярка, вул. Білогородська, 19А
м. Вишневе, вул. Європейська, 30А
м. Вишневе, вул. Ватутіна, 21/25
Name
Андрій Банських
Хожу в спортклуб кілька років, все влаштовує, претензій ніяких немає) хожу як в тренажерний зал, так і на різні групові, в моєму випадку це бокс. Хочу відмітити 2 тренера: Олександра Подольського та Олексаандра Руденко. Дуже продуктивні тренування, все подобається.
Name
Бащенко Наталія
Мені подобаються тренування з Скороход Ксенією на Європейській. Ксюша відповідально і професійно підходить до тренувань. Уважна, енергійна, приємна в спілкуванні. При необхідності може виписати чарівного пендель =). Я кайфую від наших тренувань і з задоволенням йду в зал. Результат видно, я задоволена. А ще Ксенія найсильніших мотиватор, завжди підбадьорить правильним словом і порадою. Сміливо звертайтеся! Рекомендую!
Name
Сергій Попов
Дякую за новий зал що на Ватутіна)спортзал для справжніх силових тренувань це дійсно дуже круто. Обіцяю нових клієнтів)
Name
Дмитро Ванат
Відмінний зал на Святошинській. Ходжу другий рік: тренера уважні, тренажери в хорошому стані, за необхідності ремонтують швидко, оновлюють інвентар (гантелі, килимки, м'ячі тощо). Привітні адміністратори. Відмінний зал за невеликі гроші.
Name
Євгеній Гришин
Відмінний зал) Ходжу правда тільки другий місяць. До цього ходив в інший зал до конкурентів). Так ось що подобається в залі на Ватутіна, хороший асортимент тренажерів, снарядів, дуже просторо в залі, немає духоти і натовпи народу! У залі і в роздягальні чисто і акуратно. Музика відмінна) Ну і ціни демократичні.

Залишити відгук:

© СК Олімп Всі права захищені