м. Боярка, вул. Білогородська, 19А
м. Вишневе, вул. Європейська, 30А
м. Вишневе, вул. Ватутіна, 21/25

Єфіменко Віктор

Восени 2014 року я вперше перетнув поріг СК “Олімп” (тоді в Боярці він називався СК “Лотос”) з бажанням змінитися. В той час я мав зайву вагу (130 кг), проблеми з тиском і надмірну втомлюваність, що супроводжувалося рядом страхів і комплексів, які не давали повноцінно жити. Крок за кроком мені вдалося змінити свої звички, покращити здоров’я, фізичну форму і моральний дух. Я завів багато нових знайомств, друзів і однодумців, що підтримували мене та позитивно вплинули на мою трансформацію.

Більше того, тепер я тренер і маю змогу допомагати іншим. За останні роки я перелопатив купу літератури по тренуванням і харчуванню, закінчив курси підвищення кваліфікації і по можливості намагаюся відвідувати семінари та майстер-класи. У мене відсутні гучні спортивні регалії, але є певний досвід і уміння, щоб ви почали «нове життя з понеділка». Якщо ви давно хочете привести своє тіло в порядок: схуднути, підкачатися, стати сильніше, функціональніше і просто почуватися краще та впевненіше, я буду радий посприяти. Повірте, все можливо і це не так складно, як ви вважаєте. У мене вийшло і у вас вийде!

Я активний в соціальних мережах: Facebook і Instagram. Із задоволенням відповім на ваші питання. Там же ви найдете чимало корисної інформації і відео з прикладами тренувань. До зустрічі в залі😊

Режим роботи тренера:
м.Вишневе, вул.Ватутіна, 25/21
Понеділок, середа, п'ятниця.

Виникли питання? Хочете залишити відгук про тренера? Залиште повідомлення:

© СК Олімп Всі права захищені